HSM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HSM FAN

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık Büyüdüm!

3 posters
YazarMesaj
psyKhe*
HSM Admin
HSM Admin
psyKhe*

Artık Büyüdüm! Empty
MesajKonu: Artık Büyüdüm!   Artık Büyüdüm! EmptySalı Tem. 07, 2009 2:39 pm

Artık Büyüdüm! İkinci albümüyle ve farklı imajıyla müzik dünyasına dönen 23 yaşındaki Ashley Tisdale, bundan böyle High School Musical ile anılmak istemiyor. 'Guilty Pleasure' adını taşıyan yeni albümünün tanıtımı için konserler vermeye devam eden Ashley Tisdale, kısa bir süre önce saçını orijinal rengine boyatmış ve imajını değiştirmişti. Genç sanatçı, Billboard'a verdiği röportajda bundan böyle müziğiyle ve esas söylemek istedikleriyle gündemde olmak istediğini belirtiyor. "Son birkaç sene boyunca herkes beni Sharpay Evans olarak gördü. High School Musical 3'ün çekimleri ve tanıtımı bittikten sonra saçımı eski rengine boyadım. 5 sene boyunca sarışındım; çünkü Disney'nin benden oynamamı istediği karakter bunu gerektiriyordu. Albümümdeki şarkılar üzerinde çalışmaya başladığımda sınırlarımın daha geniş olduğunu düşündüm; kendimi daha rahat ve özgür ruhlu hissettim. Tıpkı High School Musical'dan önce olduğu gibi. İnsanlara benim hakkımda bilmedikleri şeyi göstermek istedim. Albümümün ve imajımın geçmiş senelerin beni nereye getirdiğinin bir ifadesi ve yansıması olmasını, büyüdüğümü
*göstermesini istedim" diyor Ashley

Kaynak MTV Haber
https://hsmfan.hareketforum.net
'p0rpis*
Hsm Mod
Hsm Mod
'p0rpis*

Artık Büyüdüm! Empty
MesajKonu: Geri: Artık Büyüdüm!   Artık Büyüdüm! EmptyPerş. Tem. 09, 2009 6:55 pm

teşekkürler asena. Big Grin
BeyzaÜmit*
Hsm Mod
Hsm Mod
BeyzaÜmit*

Artık Büyüdüm! Empty
MesajKonu: Geri: Artık Büyüdüm!   Artık Büyüdüm! EmptyCuma Tem. 17, 2009 1:39 pm

saol asenacım. Smile

Artık Büyüdüm!
1 sayfadaki 1 sayfası